Алієв обрав суперника для збірної України в плей-оф Ліги націй

Олександр хоче побачити матч проти Бельгії

Колишній півзахисник збірної України Олександр Алієв обрав суперника для національної команди в плей-оф Ліги націй. Олександр хоче побачити матч проти бельгійців.

- У стикових матчах нам можуть випасти Бельгія, Угорщина, Шотландія або Сербія. Кого б ви хотіли побачити в суперниках?

- Якщо ми хочемо йти далі й досягати великих успіхів, то не має значення, з ким нам доведеться грати. Зараз у футбол вміють грати всі команди. Нам потрібно виходити, перемагати і йти далі.

Але якщо брати з погляду вболівальника, то мені б хотілося побачити нашу гру проти бельгійців. Проте нехай нам попадеться той суперник, якого ми зможемо пройти.

Національна збірна України здобула мінімальну перемогу над Албанією (2:1), що дозволило підопічним Сергія Реброва кваліфікуватися до плей-оф турніру, де «синьо-жовті» поборються за вихід до Ліги А. Суперниками команди Сергія Реброва можуть стати національні команди Бельгії, Сербії, Шотландії та Угорщини.

Раніше Артем Мілевський поділився своєю думкою про матч Албанія - Україна.

Олег Вахоцький Джерело: Спорт-Експрес Україна
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 09 грудня 2025, 09:34 3

Коуч поспілкувався із журналістами після матчу УПЛ