Артета заявив, що Арсенал незаслужено зіграв унічию з Ліверпулем

Іспанець – про матч своєї команди з мерсисайдцями

Головний тренер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета дав оцінку поєдинку 9-го туру АПЛ, у якому його команда зіграла з «Ліверпулем» внічию 2:2.

«Дуже пишаюся командою. Ми, як і хотіли, грали сміливо, якісно і домінували, особливо в першому таймі. У першому таймі потрібно було забивати більше, у другому таймі вони додали, а нам не вистачило сміливості.

Ми заслуговували на перемогу в цьому матчі. Ми грали краще. Обидва пропущені голи стали уроком для нас. Ми чітко уявляли, що нам потрібно було робити, і проявили рішучість та агресію під час гри з м'ячем і без нього. Було ще кілька моментів, коли ми повинні були відправляти м'яч у сітку. Нам потрібно було грати сміливіше. Ми створили багато моментів», - заявив Артета.

Раніше наставник «Ліверпуля» Арне Слот розповів, у чому досягла успіху його команда в матчі з «Арсеналом».