«Думаю, що так і було». Бондаренко оцінив матч з Динамо в УПЛ

Гравець «Шахтаря» – про 1:1 з київською командою

Півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко поділився враженнями від нічиєї з «Динамо» (1:1) в 11-му турі УПЛ.

«[Тренер] сказав, що дуже пишається нашим першим таймом і першими 15 хвилинами другого тайму до вилучення, нашою якістю гри, які ми створювали моменти, як ми домінували. Зрозуміло, що після червоної картки довелося захищатися. Прикро, що не втримали перемогу, тому що це було для нас дуже важливо, але це футбол.

Вилучення Криськіва? Ні, ще не переглядали. Але якщо арбітр так впевнено показав, тому я думаю, що так і було.

На українське Класичне завжди вистачає емоцій, тому що грають найкращі футболісти України і дуже цікаво завжди грати з «Динамо». З турнірної точки зору це було цікаво і взагалі. Градус гри завжди в таких матчах високий, тому додаткової мотивації нам на це не треба.

Мінус шість від «Динамо»? Не хочеться забігати наперед, тому що чемпіонат, якщо грубо кажучи, тільки розпочинається. Ще дуже-дуже багато часу, дуже багато матчів, тому не хочеться давати ніяких прогнозів. Весь чемпіонат ще попереду», - розповів Бондаренко.

Юрій Остроумов Джерело: FootballHub