Світовий тур шорт-треку. Кшандра Фелзебур перемогла на 500 метрів

Усі нагороди першого етапу Світового туру на індивідуальних дистанціях розіграно

Нідерландка Кшандра Фелзебур виграла останнє індивідуальне золото першого етапу Світового туру шорт-треку, який відбувається у канадському Монреалі.

У фіналі на дистанції 1500 метрів Кшандра Фелзебур одразу вирвалася вперед і відірвалася, але на останньому колі її наздогнала Крістен Сантос-Грісволд. Перед фінішем американка спробувала атакувати та була близькою до успіху - перемогу нідерландської спортсменки визначив фотофініш. А замкнула призову трійку бельгійка Ханна Десмет, яка у такий спосіб виграла другу медаль за день.

Найкращою серед українських спортсменок стала Єлизавета Сидьорко, 26-та у підсумковій класифікації. Ксенія Адаменко - 27-а, а Уляна Дуброва отримала пенальті у кваліфікації та класифікована на 47-й позиції.