Олімпіакос Яремчука поступився Астерасу. Українець зіграв 56 хвилин

Команди зустрічалися у рамках 9-го туру грецької Суперліги

В «Олімпіакоса» справи в чемпіонаті йдуть не дуже добре. Команда, за яку виступає Роман Яремчук, не може перемогти вже три матчі поспіль.

У грі 9-го туру грецької Суперліги Яремчук вийшов у стартовому складі. «Олімпіакос» розпочав непогано, але вже до середини тайму віддав ініціативу «Астерасу».

Господарі скористалися можливістю, і на 21-й хвилині Євген Яблонський відкрив рахунок у матчі.

Роману ця гра давалася дуже важко: він торкнувся м'яча лише 13 разів за всю гру. На 56-й хвилині його вирішили замінити.

Статистичний портал Sofascore оцінив гру українського форварда в 6,4 бала - це найнижча оцінка серед усіх гравців «Олімпіакоса».

Щодо підсумкового результату, команди більше не відзначилися результативними діями - 1:0.