Верес – Ворскла – 2:2. Друге пришестя Максимова. Відео голів та огляд

Дебют нового тренера гостей виявився невдалим

У матчі 11-го туру УПЛ рівненський «Верес» зустрічався з полтавською «Ворсклою».

Особлива увага була прикута до нового тренера «Ворскли» Юрія Максимова. Хоча він ще не мав багато часу, щоб перелаштувати команду, вболівальники вже очікували побачити новий стиль від коуча.

На 28-й хвилині Марко Мрвальєвич відкрив рахунок у матчі, забивши єдиний гол у першому таймі та вивівши господарів уперед.

У другому таймі Максимов знайшов потрібні слова для команди, і Микола Ковталюк та Віктор Корнієнко вивели полтавців уперед.

Проте гостям не вдалося утримати перевагу: на 86-й хвилині Микола Гайдучик зрівняв рахунок. Через хвилину Ігор Пердута отримав червону картку за грубу гру, залишивши «Ворсклу» в меншості.

Олександр Сільченко Sport.ua
По темі:

Футбол | 27 жовтня 2024, 18:05 12

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь пенсіонерів, Михайло вийшов на поле на 67-й