Перевзулися. Клуб Першої ліги привіз підтримку у вигляді фанів іншого клубу

Епіцентр запросив для підтримки у Чернівцях фанатів Агробізнесу

Футбольний журналіст Ігор Бурбас розповів про цікаву ситуацію в матчі Першої ліги:

«Курйозні розбірки в Першій лізі. На виїзний матч проти «Буковини» «Епіцентр» привіз підтримку у вигляді цілого автобусу фанатів. Правда, не своїх, а «Агробізнесу».

Хлопців «перевзули» прямо біля стадіону, роздавши прапорці потрібного кольору. Невже своїх вболівальників бракує?

Чи це така солідарність власників клубів? Подейкують, Олександр Герега та Олег Собуцький є бізнес-партнерами».

Буковина та Епіцентр зіграли внічию (1:1) у матчі 14-го туру Першої ліги. Захисник господарів поля Дмитро Шинкаренко провів автогол на 49 хвилині. Врятував команду з Чернівців від поразки Микита Безуглий, забивши гол у відповідь на 67-й хвилині.

Микола Степанов Джерело: Ігор Бурбас
По темі:

Футбол | 27 жовтня 2024, 18:05 12

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь пенсіонерів, Михайло вийшов на поле на 67-й