Команди періодично атакують, але без гостроти.

26 жовтня о 19:20 Сергій Рип'юк
33'

Момент!

Абакшин вибіг на воротаря, проштовхнув м'яч повз того, але захисник виніс з лінії. Але фол і жовта Іванеку, який сфолив на Абакшині.

26 жовтня о 19:16 Сергій Рип'юк
32'

Чернявський пробував продавити суперників по центру, але не вдалося.

26 жовтня о 19:12 Сергій Рип'юк
30'

Трохи заспокоїлася гра.

26 жовтня о 19:10 Сергій Рип'юк
28'

Іванек далеко вийшов і випередив Жука.

26 жовтня о 19:07 Сергій Рип'юк
27'

Небезпечно!

Абакшин після розіграшу штрафного пробив вище!

26 жовтня о 19:06 Сергій Рип'юк
26'

Гол.

Відразу ж пропустили ідентичний забитому - Панес перехопив пас біля наших воріт і зрівняв рахунок!

26 жовтня о 19:04 Сергій Рип'юк
26'

ГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Сірий підчатував помилку поляків, перехопив пас Кубіка і пробив справа воротаря!

26 жовтня о 19:02 Сергій Рип'юк
25'

Удар Чернявського летить над воротами.

26 жовтня о 18:59 Сергій Рип'юк
24'

Команди обмінялися контратаками, було гостро, але без голів.

26 жовтня о 18:53 Сергій Рип'юк
22'

Чернявський отримує попередження за емоції

26 жовтня о 18:52 Сергій Рип'юк
21'

Чернявський зі штрафного пробив вище.

21'

Ракич фолить біля свої воріт, але не пенальті.

26 жовтня о 18:50 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

26 жовтня о 18:39 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

26 жовтня о 18:34 Сергій Рип'юк
20'

П'ятий фол для киян.

26 жовтня о 18:29 Сергій Рип'юк
17'

МОМЕНТ!

Чернявський відібрав м'яч, вийшов на кіпера, розхитав того і пробив у ближню штангу!

26 жовтня о 18:24 Сергій Рип'юк
15'

Момент!

Кравець рятує після удару Ракича впритул після прострілу зліва!

26 жовтня о 18:22 Сергій Рип'юк
13'

Удар Абакшина після проходу пролетів повз праву штангу!

26 жовтня о 18:20 Сергій Рип'юк
11'

Момент!

Горпинич вибіг справа на ту ж позицію, що й в моменті з голом, але не переграв кіпера!

26 жовтня о 18:18 Сергій Рип'юк
11'

Момент!

Чернявський пробив, Іванек відбив вбік і Поночовний з гострого кута на добиванні був неточним!

26 жовтня о 18:14 Сергій Рип'юк
10'

Воротар поляків виходить і перериває вихід два в два від українців.

26 жовтня о 18:12 Сергій Рип'юк
8'

ГГГГГГООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Горпинич справа вибіг на Іванека і низом пробив воротаря!

26 жовтня о 18:10 Сергій Рип'юк
8'

Небезпечно!

Панес прострілював і пощастило, що Пачеко не замкнув!

26 жовтня о 18:09 Сергій Рип'юк
7'

Момент!

Два гравці Рекорда вийшли на Кравця і той врятував після удару Пачеко!

26 жовтня о 18:07 Сергій Рип'юк
5'

Гол.

Низка стандартів дала полякам своє - від Шеремети влетів м'яч у сітку воріт ХІТа.

26 жовтня о 18:04 Сергій Рип'юк
4'

Супермомент біля наших воріт швидко змінився небезпечним ударом Педяша - кіпер спіймав!

26 жовтня о 18:02 Сергій Рип'юк
2'

Сірий бив здалека, влучив у суперника, кутовий тільки.

26 жовтня о 18:01 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

26 жовтня о 17:52 Сергій Рип'юк

В суботу, 26 жовтня, відбудеться матч основного раунду футзальної Ліги чемпіонів, в якому гратимуть київський «ХІТ» та польський «Рекорд» з міста Бельсько-Бяла. Матч пройде у Роздалі (Бельгія) на арені «Беллехейде», початок - о 18:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Польський футзальний клуб «Рекорд» із Бельсько-Бяли, який минулого року виграв Екстраклясу, цього сезону забезпечив прохід в елітний раунд Ліги чемпіонів, перемігши «Андерлехт» 3:1 завдяки хет-трику Феррейри. Українська команда «ХІТ», чемпіон України, розпочала турнір з поразок проти «Андерлехта» (2:8) та іспанської «Картахени» (1:4), через що втратила шанси на вихід далі. Навіть за умов виграшу в останньому матчі кияни не зможуть піднятися вище четвертого місця через очні результати. Очікується, що «ХІТ» прагнутиме завершити свій виступ гідно, здобувши хоча б одну перемогу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рекорд» - «ХІТ».