Епічний трилер. В'юнник забив за Лехію, але його команда втратила перемогу

За команду з Гданська зіграло четверо українських футболістів

Увечері 25 жовтня відбувся матч 13-го туру чемпіонату Польщі з футболу.

Лехія Гданськ на виїзді зіграла внічию з командою П'яст Глівіце (3:3). У гостей один із голів на 46-й хвилині забив українець Богдан В'юнник. Це його 3-й гол у сезоні. Однак його команда втратила перевагу в два м'ячі, і гра завершилася миром.

За Лехію зіграли 4 українці: Іван Желізко (провів весь матч, жовта картка), Максим Хлань (провів весь матч), Богдан В'юнник (забив гол, замінений на 78-й хвилині), Антон Царенко (замінений на 61-й хвилині).

Крім того, в резерві Лехії всю гру залишалися український воротар Богдан Сарнавський та хавбек Сергій Булеца.

Лехія після 13 матчів набрала 10 очок та йде на 16-й позиції чемпіонату Польщі серед 18 команд, у зоні вильоту.

Оновлено. Вечірній матч ігрового дня: Погонь Щецин - Пуща Неполоміце - 2:1.

Чемпіонат Польщі з футболу

13-й тур, 25 жовтня

Пяст Глівіце - Лехія Гданськ - 3:3

Голи: Хорхе Фелікс, 43, 66, Росолек, 81 - Мена, 4 (пен), В'юнник, 46, Д'Арріго, 63