Запасні: Аніагбосо, Вічний, Савченко, Васильєв, Сігеєв, Пшеничнюк.

_________________________________________________________________________________________

Попередження у Руху

Підгурський побачив перед собою жовту картку.

25 жовтня о 17:24 Юрій Остроумов
90' +1

Хобленко впав перед штрафною площиною Чорноморця - арбітр попросив гру продовжувати.

25 жовтня о 17:23 Юрій Остроумов
90'

Додано 4 хвилини.

25 жовтня о 17:20 Юрій Остроумов
88'

Попередження у Чорноморця

Білошевский побачив перед собою жовту картку.

25 жовтня о 17:19 Юрій Остроумов
86'

Гравці Руху атакують великими силами.

25 жовтня о 17:16 Юрій Остроумов
83'

ГОООЛ!!! 1:1!!!

Янаков - 1:1!!! Бутко з правого флангу навісив - Янаков у стрибку замкнув передачу на дальній стійці.

25 жовтня о 17:12 Юрій Остроумов
79'

Момент у Руху

Сич з гострого кута пробив у ближній кут та влучив у стійку - Рудько такого не очікував.

25 жовтня о 17:08 Юрій Остроумов
77'

Хобленко на газоні після чистого підкату у виконанні Дідика.

75'

Момент у Чорноморця

Ледвій парирує м'яч на кутовий після удару Янакова зі штрафного.

25 жовтня о 17:06 Юрій Остроумов
74'

Заміна у Чорноморця

Попов замість Петряка.

25 жовтня о 17:05 Юрій Остроумов
71'

Заміни у Руха

Притула замість Пастуха та Климчук замість Федора.

25 жовтня о 16:59 Юрій Остроумов
67'

Янаков замість Кайо Гомеса.

25 жовтня о 16:58 Юрій Остроумов
67'

Гравці Чорноморця після того, як пропустили, почали діяти більш агресивніше у атаці, чого до цього не було.

25 жовтня о 16:55 Юрій Остроумов
64'

Заміна у Руха

Підгурський замість Квасниці.

63'

Карабін зі штрафного пробив у стінку, а потім додав повз площину воріт.

25 жовтня о 16:52 Юрій Остроумов
60'

Заміни у Чорноморця

Лацабідзе замість Єрмакова, Шпорн замість Габелка, Білошевський замість Жаржу.

25 жовтня о 16:49 Юрій Остроумов
58'

Триває затяжна атака одеситів.

25 жовтня о 16:48 Юрій Остроумов
56'

Одесити намагаються перехопити ініціативу.

25 жовтня о 16:46 Юрій Остроумов
53'

ГОООЛ! 1:0!

Квасниця - 1:0! Сич прострелив з правого краю штрафної площини - Краснопір замкнув у лівої стійки.

25 жовтня о 16:43 Юрій Остроумов
50'

Гравці Руху продовжують переважно атакувати.

25 жовтня о 16:40 Юрій Остроумов
47'

Петряк пробив точно до рук Ледвія.

25 жовтня о 16:39 Юрій Остроумов
46'

Краснопір замість Клайвера.

25 жовтня о 16:37 Юрій Остроумов

Другий тайм розпочався

25 жовтня о 16:20 Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

25 жовтня о 16:19 Юрій Остроумов
45' +1

Навіс з кута поля до воріт Рудька - але відбувся винос м'яча подалі вперед.

25 жовтня о 16:18 Юрій Остроумов
45'

Додано 2 хвилини.

25 жовтня о 16:17 Юрій Остроумов
43'

Петряк на газоні, але перед цим помічник арбітра зафіксував положення поза грою у гостей.

25 жовтня о 16:16 Юрій Остроумов
42'

Далекий аут від Бутка. У підсумки Слюсар зняв м'яч майже з ноги у Кайо Гомеса, який годен був що сили пробити по воротах Ледвія метрів з 9-10..

25 жовтня о 16:14 Юрій Остроумов
40'

Гості перевели гру на половину поля Руху. Ініціатива на їхньому боці.

25 жовтня о 16:12 Юрій Остроумов
38'

Холод пробив метрів з 33-х - сильно та трошки-трошки над поперечиною воріт Чорноморця. Цікаво!

25 жовтня о 16:11 Юрій Остроумов
37'

Одесити продовжують тримати захист.

25 жовтня о 16:07 Юрій Остроумов
34'

Львів'яни по трошки додають. Чи просто складається таке враження?...

25 жовтня о 16:05 Юрій Остроумов
32'

Холод б'є здалеку - відчутно вище за площину воріт.

25 жовтня о 16:03 Юрій Остроумов
30'

Удар Романа з-за меж штрафної площини у дальній кут - неточно.

25 жовтня о 16:02 Юрій Остроумов
29'

Момент у Руха

Сич видав черговий крос у район 11-метрової позначки - Карабін пробив головою по високій дузі у дальній кут, але Рудько зреагував.

25 жовтня о 15:59 Юрій Остроумов
27'

У грі спокій. Майже тотальний.

25 жовтня о 15:58 Юрій Остроумов
25'

Матч продовжується.

25 жовтня о 15:57 Юрій Остроумов
24'

Кайо Гомес на газоні та потребує допомоги від лікарів. Павза.

24'

Удар Сича з-за меж штрафної площини - вище воріт.

25 жовтня о 15:55 Юрій Остроумов
22'

Крос від Сича викликає суперечливу ситуацію у штрафній площини одеситів - гравці Руху вимагають пенальті за нібито гру рукою, але арбітр показав, що треба грати.

25 жовтня о 15:52 Юрій Остроумов
20'

Хобленко у положенні поза грою.

18'

Кайо Гомес віддає у центр штрафної площини - там Хобленко сходу пробив, але занадто вище воріт.

25 жовтня о 15:50 Юрій Остроумов
17'

Від гостей їдуть дуже поодинокі спроби контратакувати.

25 жовтня о 15:47 Юрій Остроумов
15'

Рухівці продовжують домінувати - загальний малюнок гри не змінюється.

25 жовтня о 15:45 Юрій Остроумов
12'

Хобленко у одеситів на головному пайку.

25 жовтня о 15:43 Юрій Остроумов
10'

Квасниця у положенні поза грою.

25 жовтня о 15:42 Юрій Остроумов
8'

Львів'яни грають першим номером. Гості переважно захищаються.

25 жовтня о 15:39 Юрій Остроумов
5'

Кутовий гравці Руху розіграли без завершення.

25 жовтня о 15:38 Юрій Остроумов
4'

Федор на Сича по правому флангу, а той прострелив у центр на Клайвера - легіонера Руху на трошки випередив хтось з Чорноморця. Буде кутовий.

25 жовтня о 15:35 Юрій Остроумов
2'

Крос від Сича у центр штрафної на Пастуха - все завершилося неточним ударом гравця Руху у боротьбі з опонентом з Чорноморця.

25 жовтня о 15:33 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

25 жовтня о 15:31 Юрій Остроумов

Хвилина мовчання в пам'ять про всіх, хто загинув у російсько-українській війні...

25 жовтня о 15:29 Юрій Остроумов

Лунає Гімн України!

25 жовтня о 15:12 Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд на поєдинок.

25 жовтня о 12:07 Юрій Остроумов

У п'ятницю, 25 жовтня, о 15:30 відбудеться матч 11-го туру Української Прем'єр-ліги 2024/2025, у якому зіграють «Рух» Львів і «Чорноморець» Одеса.

Команди зустрінуться на стадіоні «Арена Львів».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У таблиці УПЛ «Рух» посідає 7-е місце з 13 очками після 9 матчів. У «Чорноморця» 11 пунктів і 10-та позиція.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» - «Чорноморець».

Юрій Остроумов Sport.ua
По темі:

Футбол | 28 жовтня 2024, 05:05 1

Сьогодні познайомимося ближче з Мариною Луценко – дружиною польського голкіпера Барселони