«Ми хотіли...» Шовковський пояснив, чому Динамо програло Ромі у Лізі Європи

Поєдинок 3-го туру Ліги Європи 2024/25 завершився з рахунком 1:0 на користь вовків

24 жовтня пройшов матч 3-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Рома Рим та Динамо Київ.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Колективи зіграли на стадіоні Олімпіко у столиці Італії. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь вовків.

Після завершення зустрічі головний тренер киян Олександр Шовковський на прес-конференції озвучив причини поразки своїх підопічних:

«Ми знали, що Рома дуже сильна, особливо в атаці, і ми хотіли залишатися компактними, щоби закрити простір. Ми пропустили гол із пенальті у першому таймі, і це стало вирішальним фактором у грі.

Ми хотіли бути небезпечними у контратаці та створили кілька хороших моментів у першому таймі. У другому таймі ми намагалися більше атакувати, і ми також мали кілька хороших можливостей зрівняти рахунок, але, на жаль, ми не зуміли реалізували моменти.

Нам трохи не вистачило гостроти в атаці, але Рома дуже хороша команда, яка звикла грати в сильній лізі, тому нам було нелегко».