90'

У Туреччини замість Шекер вийшла Ханчар.

25 жовтня о 19:47 Олександр Снітко
89'

Козлова пройшда лівим флангом зі зміщенням у центр і скинула, на Панцулаю, яка нанесла нескладний для голкіперки удар!

25 жовтня о 19:44 Олександр Снітко
86'

Туркені більше атакують у кінцівці поєдинку.

25 жовтня о 19:40 Олександр Снітко
82'

У Туреччини замість Тюркоглу вийшла Садикоглу.

25 жовтня о 19:36 Олександр Снітко
79'

у збірної України замість Андрухів та Калініної вийшли Панцулая та Козлова.

25 жовтня о 19:33 Олександр Снітко
76'

Гра йде у центрі поля.

25 жовтня о 19:31 Олександр Снітко
73'

Після навісу з лівого флангу Кескін несильно пробила у руки Самсон.

25 жовтня о 19:28 Олександр Снітко
70'

У збірної України замість Овдійчук вийшла Гірин.

25 жовтня о 19:24 Олександр Снітко
67'

У Туреччини замість Пекел вийшла Карабулут.

25 жовтня о 19:23 Олександр Снітко
66'

Після навісу Апанащенко у Глущенко не вийшов удар головою!

25 жовтня о 19:22 Олександр Снітко
64'

Тюрколклу малювала порушення правил від українки праворуч на вході до штрафного, арбітриня не повірила.

25 жовтня о 19:20 Олександр Снітко
61'

ГОЛ! 1:1!

З лівого флангу атаки збірної Туреччини пішла передача на дальню стійку і Кескін пробила у протихід Самсон!

25 жовтня о 19:16 Олександр Снітко
58'

Після навісу зі штрафного Самсон забрала м'яч.

25 жовтня о 19:14 Олександр Снітко
56'

Небезпечно!

Після навісу зі штрафного Абрахамссон головою пробила під поперечину і Самсон перевела м'яч на кутовий!

25 жовтня о 19:12 Олександр Снітко
55'

Петрик рукою затримала Топчу.

25 жовтня о 19:11 Олександр Снітко
54'

Українки контролюють м'яч.

25 жовтня о 19:10 Олександр Снітко
51'

Пекел пробила з-за меж штрафного, і Самсон без проблем забрала м'яч.

25 жовтня о 19:05 Олександр Снітко
47'

Кескін праворуч увірвалась до штрафного нашої команди, але Басанська не дала їй пробити.

25 жовтня о 19:03 Олександр Снітко
46'

У збірної України замість Кравчук вийшла Глущенко.

25 жовтня о 19:02 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

25 жовтня о 18:58 Олександр Снітко
25 жовтня о 18:47 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45'

Додано 1 хвилину.

25 жовтня о 18:43 Олександр Снітко
42'

25 жовтня о 18:40 Олександр Снітко
38'

Після навісу з кутового м'яч заметушився біля воротарського Туреччини, але все обійшлось для господарок!

25 жовтня о 18:38 Олександр Снітко
37'

Андрухів навісила у руки голкіперці.

25 жовтня о 18:36 Олександр Снітко
35'

Офсайд у Басанської.

25 жовтня о 18:34 Олександр Снітко
31'

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:1!!!

Після навісу з кутового Акгез скинула м'яч у центр штрафного прямо на Апанащенко, яка влучно пробила у дальній кут!

25 жовтня о 18:32 Олександр Снітко
26'

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового та скидки партнерки Семків проштовхнула м'яч повз Акгез, і Абрахамссон з лінії воріт вибила м'яч!

25 жовтня о 18:25 Олександр Снітко
24'

Басанська навісила з кутового, і туркені вибили м'яч.

25 жовтня о 18:21 Олександр Снітко
20'

Офсайд у Андрухів.

19'

Невдала атака збірної Туреччини.

25 жовтня о 18:17 Олександр Снітко
15'

Після прострілу з лівого флангу м'яч долетів до Шекер, яка у дотик пробила вище воріт!

25 жовтня о 18:15 Олександр Снітко
13'

Тюрколглу з центральної зони у нашому штрафному пробила поруч зі стійкою!

25 жовтня о 18:14 Олександр Снітко
11'

Андрухів вибігла на побачення з Акгез, але далеко відпустила м'яч і втратила момент!

25 жовтня о 18:09 Олександр Снітко
8'

Пекел з-за меж штрафного пробила набагато вище воріт.

25 жовтня о 18:06 Олександр Снітко
4'

Після навісу з флангу Самсон забрала м'яч.

25 жовтня о 18:05 Олександр Снітко
3'

Поки події розгортаються у центрі поля.

25 жовтня о 18:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

25 жовтня о 17:46 Олександр Снітко

У п'ятницю, 25 жовтня, відбудеться перший поєдинок 1-го раунду плей-оф кваліфікації жіночого Євро-2025. Матч пройде у Стамбулі на стадіоні «Есенлер», гра розпочнеться о 18:00 за київським часом.

У плей-оф жіноча збірна України вийшла з другого місця групи 4, поступившись першою позицією Уельсу. Команда Туреччини також у своїй групі посіла друге місце, пропустивши на перше Швейцарію. Для виходу на чемпіонат Європи командам необхідно подолати два раунди плей-оф. Переможець двоматчевої дуелі Туреччина - Україна за путівку на європейську першість побореться з найкращою командою протистояння Греція - Бельгія.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Туреччина - Україна.