Гольова феєрія. Фіорентина здобула перемогу над Санкт-Галленом

Італійський клуб здобув перемогу на виїзді у Шотландії

24 жовтня у 2-му турі Ліги конференцій шотландський «Санкт-Галлен» приймав італійську «Фіорентину».

Фіалки вважалися фаворитами в цій грі, але в першому таймі вдача була на стороні господарів. На 24-й хвилині Фелікс Мамбімбі отримав передачу від партнера і поцілив у самісінький кут воріт - 1:0.

Італійці одразу ж великими силами намагалися відігратися, але безрезультатно.

Що говорив Рафаелле Палладіно у роздягальні, невідомо, але на другий тайм «Фіорентина» вийшла зарядженою на перемогу. На 50-й хвилині Мартінес Куарта зрівняв рахунок, а на 54-й Нанітамо Іконе вже вивів фіалок вперед - 1:2.

Здавалося, що «Санкт-Галлен» вже не вийде із штурму італійської команди, але господарям ще й вдалося зрівняти. На 62-й хвилині Бастьєн Тома навісив на Лукаса Гортлера, а той головою переправив «шкіряного» у ворота - 2:2.

Та на цьому і все з боку шотландців. На 69-й хвилині Іконе оформлює дубль, а вже у компенсований арбітром час Робін Госенс ставить крапку у матчі - 2:4.

Ліга конференцій. 2-й тур. 24 жовтня

«Санкт-Галлен» - «Фіорентина» - 2:4

Голи: Мамбімбі, 23, Гортлер, 62, - Мартінес Куарта, 50, Іконе, 54, 69, Госенс, 90+3.