Жузеп ГВАРДІОЛА: «Замість Холанда може грати Стоунз»

Головний тренер Манчестер Сіті захоплюється формою центрального захисника

«Головний тренер «Манчестер Сіті» Жузеп Гвардіола пожартував, що може замінити Ерлінга Холанда на Джона Стоунза:

«Коли Холанд не зможе грати, я відправлю Стоунза на позицію центрального нападника. Колись Жерар Піке мав неймовірне гольове чуття. У Джона воно також є. Він уже забив кілька голів і я щиро радий за нього», - розповів Гвардіола.

У матчі третього туру Ліги чемпіонів проти чеської Спарти (5:0) Джон Стоунз знову відзначився забитим м'ячем. І якщо у цьому поєдинку його гол не зіграв величезної ролі, то попередні два дозволили клубу набрати важливі очки в АПЛ.

Джон Стоунз зрівняв рахунок на 90+8 хвилині в матчі з Арсеналом (2:2), а також забив переможний гол на 90+5 хвилині в поєдинку проти Вулверхемптона (2:1).

Головний тренер «Манчестер Сіті» оцінив дії Ерлінга Холанда в матчі Ліги чемпіонів.

Микола Титюк Джерело: Daily Star