Легенда НБА Леброн і його син Бронні встановили історичний рекорд НБА

Джеймси увійшли в історію ліги

У ніч на 23 жовтня за океаном стартував новий регулярний чемпіонат Національної баскетбольної асоціації.

В одній із перших ігор кампанії 2024/2025 клуб «Лейкерс» обіграв «Міннесоту» з рахунком 110:103.

У другій чверті поєдинку на майданчику одночасно опинилися легкий форвард і лідер «озерників» Леброн Джеймс, а також атакувальний захисник і новачок «Лейкерс» Бронні Джеймс. Таким чином, уперше в історії НБА на майданчику зіграли батько і син.

Леброн, до речі, відіграв у матчі майже 35 хвилин, набрав 16 очок, зробив 5 підбирань та 4 передачі. На рахунку Бронні одне підбирання за 2 хвилини та 41 секунду на майданчику.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Леброн Джеймс повторив гвардійський рекорд НБА.