Серби знову зганьбилися у Лізі чемпіонів. Монако познущався з Црвени Звезди

Монегаски здобули перемогу з рахунком 5:1

Сьогодні, 22 жовтня, стартував третій тур основного етапу Ліги чемпіонів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

«Монако» на домашньому полі зіграв проти сербського чемпіона «Црвени Звезди». Інтрига жила тільки у першому таймі, який завершився унічию. У другому таймі «Монако» довів справу до розгромного рахунку - 5:1. Дубль за господарів оформив Такумі Мінаміно.

«Монако» тимчасово вийшов на першу сходинку основного етапу Ліги чемпіонів, маючи після трьох турів 7 очок. «Црвена Звезда» програла третій матч, різниця м'ячів - 2:11.

Наступний матч у ЛЧ «Монако» зіграє 5 листопада проти «Болоньї», днем пізніше серби зіграють проти «Барселони».

Ліга чемпіонів. Основний етап. 3-й тур, 22 жовтня.

Монако - Црвена Звезда - 5:1
Голи: Мінаміно, 20, 70, Емболо, 45+4, Сінго, 54, Акліуш, 90+6 - Ндіає, 27.

Монако: Маєцкі, Кайо Енріке (Діатта, 77), Керер, Сінго, Вандерсон, Закарія (Матазо, 87), Камара (Магасса, 77), Бен-Сегір (Головін, 46), Мінаміно, Акліуш, Емболо (Іленікена, 77).

Црвена Звезда: Іліч, Олаїнка, Мвумпа (Іліч, 60), Джига, Спайіч, Соль Ен У, Круніч (Родіч, 60), Елшнік, Максимович (Катаї, 74), Бруно Дуарте (Далсіу, 7), Ндіає (Канга, 75).