Суперм'яч Пулішича, дубль Рейндерса. Мілан здобув першу перемогу в ЛЧ 24/25

Россонері переграли Брюгге з рахунком 3:1 у 3-му турі головного єврокубкового турніру

22 жовтня пройшов матч 3-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Мілан та Брюгге.

Всі яскраві моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Сан-Сіро у Мілані. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь россонері.

Першим у цій зустрічі забив Крістіан Пулішич. Він оформив прямий гол із кутового на 34-й хвилині.

У другому таймі за господарів дубль зробив Тіджані Рейндерс. У гостей єдиний м'яч на рахунку Кіріані Саббе. Брюгге грав у меншості після вилучення Рафаеля Онідіки на 40-й.

Мілан вперше зумів перемогти у поточному розіграші головного єврокубкового клубного турніру. До цього підопічні Паулу Фонсеки поступилися Ліверпулю (1:3) та Байєру (0:1). Брюгге в ЛЧ вже має одну перемогу - над Штурмом (1:0) у 2-му турі. На старті змагань бельгійський колектив без шансів відлетів від Боруссії Дортмунд 0:3.