ПІДГУРСЬКИЙ: «Рух не заслуговував на поразку в дербі з Карпатами»

Капітан львівської команди сподівається на реванш у кубковому матчі

10-й тур УПЛ завершувався протистоянням двох львівських команд - дербі між «Рухом» та «Карпатами» (0:1).

Капітан «Руха» Денис Підгурський ексклюзивно для Sport.ua прокоментував перебіг подій на «Арені-Львів»:

«Думаю, що поєдинок земляків сподобався шанувальникам футболу. Суперництво переважно точилося на зустрічних курсах, його долю вирішила наша колективна помилка наприкінці першого тайму при розіграші стандартного положення.

Вважаю, що «Рух» не заслужив на поразку. Після перерви ми додали в інтенсивності, як кажуть, на свій гол награли, проте в останній момент чогось бракувало для влучного удару. Мабуть, холоднокровності, бо дуже кортіло відновити паритет.

Все ж, поразка також досвід. В нашій команді переважно молоді гравці, отож, будемо вчитися на своїх прорахунках. І вже 30 жовтня в кубковому поєдинку з «Карпатами» постараємося реабілітуватися перед своїми вболівальниками й довести, що ми можемо грати значно краще».

У турнірній таблиці УПЛ «Рух» посідає 7-му місце, набравши 13 очок. «Карпати» мають на один пункт менше й йдуть на 8-й позиції.