ФЛІК: «Ми повинні продовжувати вдосконалюватися»

Тренер «Барселони» задоволений результатом гри з «Севільєю»

Головний тренер каталонської «Барселони» Ганс-Дітер Флік надав коментар після розгромної перемоги над »Севільєю» (5:1).

«Було важливо повернутися з перемогою після перерви на міжнародні матчі. Ми добре почали дуже складний тиждень, але зараз у нас хороший момент. Попри це, ми повинні продовжувати вдосконалюватися. Я думаю, що ми зіграли дуже хороший перший тайм. Ми йшли вперед потихеньку, і потроху знаходили вільні зони. Після забитих трьох м'ячів ти відчуваєш себе краще, але потрібно продовжувати йти вперед і не відставати, тому що інакше ти даєш супернику варіанти.

Повернення Гаві було фантастичним і було вражаюче, як його підтримували. Ми всі щасливі, ви можете це відчути. Інтенсивність, яку він продемонстрував, коли вийшов на поле, була дуже позитивною, іноді добре бути спокійнішим, але це не його стиль», - сказав Флік.

Нагадаємо, що форвард Барселони Роберт Левандовськи увійшов до трійки найкращих бомбардирів у топ-5 лігах.

Андрій Вітренко Джерело: Mundo Deportivo