ВІДЕО. Форвард з одного дотику забив супергол у ворота Аякса із центру поля

Маріо Енгельс із клубу Хераклес шокував воротаря суперників

20 жовтня відбувся матч 9-го туру чемпіонату Нідерландів між командами Хераклес та Аякс.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок пройшов на стадіоні Асіто Стедіум в Алмело. Гра завершилася перемогою гостей із рахунком 4:3.

Героєм поєдинку став не автор дубля у складі Аякса Ваут Вегхорст, а Маріо Енгельс, який забив приголомшливий м'яч для господарів.

На 28-й хвилині німецький форвард в один дотик пробив із центру поля та шокував воротаря суперників, оформивши чудовий м'яч.

Зараз Аякс розташовується на 3-му місці у таблиці чемпіонату Нідерландів із 16 очками. Хераклес має 9 пунктів і 14-ту позицію.

Чемпіонат Нідерландів 2024/25. 9-й тур, 20 жовтня

Хераклес - Аякс - 3:4

Голи: Куленович, 12, Енгельс, 28 - Классен, 25, Траоре, 34, Вегхорст, 63, 83 (пен.)

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:

Футбол | 21 жовтня 2024, 00:35 3

Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь міланського клубу, Артем відіграв усі 90 хвилин