Фулхем – Астон Вілла – 1:3. Драматизму вистачало. Відео голів та огляд

У суботу відбулися матчі 8-го туру Англійської Прем'єр-ліги

19-го жовтня у матчі 8-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Фулхем» зустрічався з «Астон Віллою».

Для господарів матч розпочався дуже вдало, адже на 5-й хвилині Рауль Хіменес відкрив рахунок після гольового пасу від свого голкіпера Бернда Лено.

Та радість «Фулхема» тривала лише 4 хвилини. Морган Роджерс пробив із-за меж карного майданчика, і після рикошету від гравця «Фулхема» м'яч влетів у сітку - 1:1.

Далі гра стала справжнім видовищем для вболівальників. Спочатку господарі не реалізували пенальті, а потім гості вийшли вперед завдяки голу Оллі Воткінса.

На 64-й хвилині Йоахім Андерсен залишив «чорно-білих» у меншості. А на 69-й Ісса Діоп зрізав м'яч у власні ворота - 1:3.

Наприкінці матчу склади команд зрівнялися після того, як другу жовту картку отримав Джейден-Філоджен Бідас.