Франція не пустила Україну в еліт-раунд кваліфікації жіночого ЧС-2025

Завершилась зустріч суперників збірної України

Жіноча збірна Франції з футзалу обіграла команду Північної Ірландії у матчі суперників збірної України у кваліфікації чемпіонату світу 2025 року.

Вже до перерви француженки фактично вирішили результат зустрічі, забивши три голи. У середині другого тайму збірна Північної Ірландії скоротила розрив завдяки дублю Ембер Демпстер, але збірна Франції забила ще два голи і виграла матч з рахунком 5:2.

Разом із цією зустріччю француженки виграли й відбірну групу - після трьох зустрічей у них сім очок за двох перемог. Таким чином, збірна України втратила шанс на вихід до наступного раунду кваліфікації - перед матчем із командою Чехії в українок три очки.

Кваліфікація жіночого ЧС-2025, основний раунд, тур 3

19 жовтня

Франція - Північна Ірландія - 5:2 (3:0)
Голи: Бассем, 7, Пеллегрі, 9, Албербід, 19, Буассіно, 29, Біттерлен, 35 - Демпстер, 27, Демпстер, 33.