Екстраліга. Трилер у Львові, перемоги столичних команд

Завершилися три матчі другого туру чемпіонату України з футзалу

Сьогодні, 18 жовтня, відбулися три матчі другого туру української футзальної Екстраліги 2024/25.

Обидві київські команди здобули впевнені домашні перемоги. «Скай Ап» пропустив на початку матчу з рівненським «Кардиналом», але майже одразу відігрався. Незабаром «авіатори» повели не без допомоги гостей, - Дмитро Скибчик забив у свої ворота, - а на перерву пішли за рахунку 3:1 на свою користь. У другій половині зустрічі «Скай Ап» довів рахунок до розгромних 5:1 і лише після цього «Кардинал» зміг забити ще два голи - зустріч завершилася перемогою «Скай Апа» з рахунком 5:3.

А «Аврора» на останніх хвилинах змогла переграти «Харків», який відкрив рахунок та ще раз вийшов уперед за рахунку 1:1 у другому таймі. Після цього Максим Чеберяк зробив дубль, а Ростислав Семенченко приніс киянам перемогу з рахунком 4:2.

У Львові місцева «Енергія» та «Ураган» з Івано-Франківська влаштували трилер, у якому ініціатива переходила від однієї команди до іншої. У середині другого тайму гості повели у рахунку, але Андрій Цилик за кілька хвилин зрівняв, зробивши дубль, а колишній гравець «Урагана» Михайло Грицина за три хвилини до фінальної сирени вивів господарів уперед. Але на останніх секундах Андрій Ткачук таки зміг врятувати для «драконів» нічию з рахунком 3:3.

Екстраліга 2024/25, тур 2

18 жовтня

Скай Ап (Київ) - Кардинал (Рівне) - 5:3 (3:1)
Голи: Лукас, 8, Скибчик, 11 (у свої ворота), Литвинов, 13 (з пенальті), Смоловик, 23, Лукас, 24 - Сорокін, 6, Басич, 27, Волков, 37.

Аврора (Київ) - Харків - 4:2 (1:1)
Голи: Малиновський, 5, Чеберяк, 29, Чеберяк, 33, Семенченко, 38 - Кукленко, 3, Фаталієв, 24.

Енергія (Львів) - Ураган (Івано-Франківськ) - 3:3 (1:1)
Голи: Цілик, 3, Цілик, 35, Мих. Грицина, 37 - Жуков, 4, Приходько, 32, Ткачук, 40.