ФОТО. Продовження ери Мальдіні. Син легенди дебютував за збірну Італії

Даніель Мальдіні вийшов на поле на 71-й хвилині матчу Ліги націй проти Ізраїлю (4:1)

15 жовтня відбувся матч Ліги націй між Італією та Ізраїлем, який завершився з рахунком 4:1 на користь італійців.

Крім здобутої перемоги, Скуадра Адзурра порадувала фанатів дебютом перспективного гравця, чиє прізвище викликає в італійців ностальгію та повагу. Даніель Мальдіні - син легендарного Паоло Мальдіні - зробив свій перший крок у складі збірної Італії.

Мальдіні вийшов на поле в матчі проти Ізраїлю на 71-й хвилині замість Джакомо Распадорі.

Це перший випадок в історії Італії, коли троє гравців з однієї родини одягли футболку Адзуррі (Чезаре, Паоло, Даніель Мальдіні).

Даніель Мальдіні, на відміну від батька, який грав на позиції центрального захисника, виступає на позиції центрального хавбека, але також може зіграти на будь-якому фланзі в атаці (лівий та правий вінгер). Зараз 23-річний футболіст є гравцем італійської Монци, за яку цього сезону встиг зіграти 7 матчів, відзначившись забитим м'ячем та асистом.