Албанія шокувала Грузію на виїзді та набрала 6 очок у групі України в ЛН

Матч 4-го туру Ліги націй завершився з рахунком 1:0 на користь албанців, гол на рахунку Асллані

14 жовтня відбувся матч 4-го туру групи 4 Дивізіону В Ліги націй 2024/25 між збірними Грузії та Албанії.

Поєдинок пройшов на стадіоні імені Михайла Месхі у Тбілісі. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Єдиний гол на 48-й хвилині забив Крістьян Асллані. Асист на хавбека віддав Індріт Туці.

Зіркові грузинські футболісти Хвіча Кварацхелія та Жорж Мікаутадзе провели на полі весь поєдинок, але гольовими діями відзначитися не зуміли.

Орендований Гранадою у Динамо Георгій Цітаїшвілі розпочав зустріч на лаві запасних і вийшов на 81-й замість Луки Лочошвілі. Гіоргі Гочолеішвілі, який виступає за Копенгаген на правах оренди з Шахтаря, відсидів на лаві запасних усі 90 хвилин.

Завдяки цій перемозі Албанія набрала 6 очок у квартеті. Грузини та албанці в одній групі грають разом з Україною та Чехією, які проведуть очний поєдинок 4-го туру 14 жовтня о 21:45 за Києвом. У Live-таблиці у трьох команд по 6 пунктів: Грузія, Чехія та Албанія. Українці з 3 балами поки що знаходяться на останньому, 4-му місці.