Екстраліга. Розгромна перемога Сухої Балки, поразка Атлетіка та дві нічиї

Завершився перший тур чемпіонату України з футзалу

Сьогодні, 12 жовтня, відбулися чотири матчі другого ігрового дня першого туру української футзальної Екстраліги 2024/25.

Розгромну гостьову перемогу над «Харковом» здобув дебютант Екстраліги, «Суха Балка» із Жовтих Вод. Вже до середини першого тайму жовтоводці вели з рахунком 3:0, а одразу після перерви забили четвертий та останній гол у цьому матчі. Ще один дебютант, дніпровський «Атлетік» також у гостях у столичного «SkyUp» відкрив рахунок наприкінці першого тайму, але у підсумку програв із рахунком 3:6. А новачок «авіаторів» Максим Литвинов став першим у сезоні автором дубля.

Західноукраїнське дербі рівненського «Кардинала» та львівської «Енергії» завершилось внічию з рахунком 3:3. При цьому господарі вели з рахунком 2:0 та 3:1. Столичне дербі між «ХІТом» та «Авророю» також завершилося нічиєю - «ХІТ» двічі виходив уперед, але «Аврора» двічі відігравалася - Владислав Завертаний зробив дубль.

Екстраліга 2024/25, тур 1

12 жовтня

SkyUp (Київ) - Атлетік (Дніпро) - 6:3 (0:1)
Голи: Литвинов, 24, Литвинов, 26, Остріков, 27, Тменов, 34, Лукас, 34, Сніцаренко, 37 - Зігнель, 18, Щур, 28, Нагірний, 38.

Харків - Жовті Води (Суха Балка) - 0:4 (0:3)
Голи: Ярошенко, 2, Пелех, 8, Бабілов, 10, Рибак, 22.

Кардинал (Рівне) - Енергія (Львів) - 3:3 (2:1)
Голи: Парфенюк, 5, Мик. Грицина, 10 (у свої ворота), Кравчук, 27 - Мих. Грицина, 11, Гураль, 32, Теряєв, 40.

ХІТ (Київ) - Аврора (Київ) - 2:2 (1:1)
Голи: Жук, 5, Сметаненко, 28 - Завертаний, 13, Завертаний, 39.