Екстраліга. Любарт дебютував поразкою від Урагана, Сокіл обіграв in.IT

Розпочався новий сезон у чемпіонаті України з футзалу

Сьогодні, 11 жовтня, відбулися два матчі першого туру української футзальної Екстраліги 2024/25.

Луцький «Любарт» дебютував в еліті українського футзалу великою гостьовою поразкою від івано-франківського «Урагана». У середині першого тайму Андрій Богославський відкрив рахунок, а перед перервою Мар'ян Масевич подвоїв перевагу господарів. Майже одразу після поновлення гри Ілля Приходько забив третій гол «Урагана», а за три хвилини Олександр Жуков зробив рахунок 4:0. «Любарт» таки зміг відзначити дебют в Екстралізі забитим голом - перед фінальною сиреною його забив Станіслав Шклярук.

У паралельному матчі хмельницький «Сокіл» з рахунком 3:0 обіграв львівський «in.IT». До середини першого тайму гості вели 2:0, а у другій половині зустрічі Костянтин Абзалов встановив остаточний результат.