Агробізнес знову переміг, невдала серія ФК ЮКСА

Огляд матчів 11-го туру Першої ліги

9-10 жовтня відбулися матчі 11 туру Першої ліги. У семи поєдинках було забито 11 м'ячів. У двох зустрічах було зафіксовано нічиї 0:0 і у двох поєдинках команди пробили «тотал більше 2,5».

«Сухі» нічиї були зафіксовані у протистояннях «Прикарпаття» - «Минай» та «Вікторія» - «Металург». Зазначимо, що для колективу з Івано-Франківська це друга нульова нічия поспіль, а закарпатська команда не може перемогти вже у восьмій зустрічі поспіль. Додамо також, що «Вікторія» четвертий матч поспіль зіграла внічию та вдруге поспіль з рахунком 0:0. Безвиграшна серія запорожців триває вже вісім поєдинків.

«Металіст» без проблем розібрався із «Поділлям» на його полі. Особливо у харків'ян все пішло як по маслу у другій половині поєдинку. Голами за слобожанську команду відзначилися Євген Ісаєнко, Алекс Чідомере та Олексій Горяїнов. До речі, син легендарного Олександра Горяїнова записав у свій актив гол через 15 хвилин після виходу на заміну.

«Агробізнес» із рахунком 1:0 переміг «Буковину» на своєму полі. Переможний гол у свій актив записав Роман Толочко у першому таймі. Для команди з Волочиська це дев'ята поспіль вікторія цього сезону Першої ліги. Цікаво, що всі перемоги «Агробізнес» оформлює із різницею в один гол. Також така серія перемог є новим рекордом для колективу із Хмельницької області.

«Металіст 1925» після триматчевої серії без перемог записав у свій актив розгромну вікторію над «Кременем» із рахунком 4:0. Автографи у воротах колективу з Полтавщини залишили Арі Моура, Андрій Борячук, Максим Імереков та Владислав Бугай.

Цікавим вийшов поєдинок між «Полтавою» та ФК ЮКСА. Команда з Київщини довго вела у рахунку після швидкого голу Кастро Гонсалеса на прізвисько «Парагвайо», але у додатковий час Євген Стрельцов зумів зрівняти рахунок і тим самим не дозволив «муніципалам» уперше у сезоні програти. А ось ЮКСА вже третій поєдинок поспіль не може виграти.

«Кудрівка» виграла у «Діназа» на його полі завдяки голу на 10 хвилині у виконанні Олексія Литовченка. Для команди з Чернігівської області це друга перемога поспіль. Також зазначимо, що підопічні Василя Баранова не програють шість поєдинків поспіль. А ось Діназ дві зустрічі поспіль не забиває.

У Групі А впевнено лідирує «Агробізнес», за яким йдуть «Епіцентр», «Буковина» та «Металіст». У Групі Б на першому місці знаходиться «Полтава», за якою розташувалися ЮКСА, «Кудрівка», «Металіст 1925», «Вікторія» та «Маріуполь».

Перша ліга

Група А. 11 тур

Поділля - Металіст - 0:3
Голи:
Ісаєнко, 47, Чідомере, 73, Горяїнов, 88.

Голи:
Моура, 12, Борячук, 35, Імереков, 67, Бугай, 80.

5 Прикарпаття 9 1 4 4 9 - 13 7
6 Минай 8 1 3 4 6 - 11 6
7 Поділля 8 1 3 4 5 - 10 6
8 Нива Тернопіль 8 1 2 5 6 - 11 5
9 Хуст 0 0 0 0 0 - 0 0