Cенсація у Лізі націй! Англія на Вемблі у матчі-трилері програла Греції

Англійці програли матч з рахунком 1:2

Сьогодні, 10 жовтня, стартував третій раунд Ліги націй 2024/25.

У 2 групі дивізіону В Англія на Вемблі зіграла проти Греції. Гості здобули перемогу з рахунком 2:1.

Греки забили першими на 49-й хвилині, автор голу - Павлідіс. Здавалось би, Англія врятувалася на останніх хвилинах завдяки голу Беллінгема на 87-й, але останнє слово у матчі залишилося за греками - Павлідіс оформив дубль на 90+4-й.

В іншому матчі ігрового дня Ірландія перемогла Фінляндію з рахунком 2:1.

У 2 групі дивізіону В тепер є несподіваний лідер - Греція, у якої девʼять очок. Друга Англія з шістьма пунктами, далі йде Ірландія з трьома, у Фінляндії - нуль.