ВІДЕО. Трамп забув свій кий. Як Джадд переміг Хіггінса на турнірі у Китаї

У півфіналах Wuhan Open буде лише один англієць, а також три китайці

Снукерний рейтинговий турнір 2024 Wuhan Open триває в китайському місті Ухань.

Знаменитий англійський снукерист Джадд Трамп, лідер світового рейтингу пройшов чергового суперника. У 1/8 фіналу Джадд зустрічався з ветераном Джоном Хіггінсом із Шотландії (5:2).

Поєдинок був перерваний за рахунку 3:1 перед початком п'ятого фрейму з несподіваної причини. Трамп, підійшовши до столу, щоб зробити перший удар, раптово зрозумів, що у нього нема свого кия. Джадд почав розмову з рефері, намагаючись зрозуміти, що сталося.

Трамп двічі сказав рефері: «Це не мій кий». Хіггінс в іншому куті похитав головою збентежено, оцінюючи подію.

Коментатор трансляції також нічого не зрозумів: «Що тут відбувається? Джадд Трамп щойно сказав: це не мій кій. То чий же він тоді? Це трохи дивна сесія. На арені було багато гуркоту, табло виходило з ладу та зникало».

Дізнавшись про те, що сталося, суддя запропонував Трампу перерватися і взяти тайм-аут, щоб знайти особистий кий. Трамп спочатку повернувся у своє крісло, намагаючись зрозуміти, що сталося, а потім підійшов до екрану з рахунком, щоб отримати свій особливий ігровий інструмент.

Паніка припинилася, Трамп продовжив демонструвати хорошу форму та здобув перемогу над Хіггінсом з рахунком 5:2.

У чвертьфіналі 10 жовтня о 14:30 Трамп зіграє проти Кріса Вейкліна з Англії. По турнірній сітці вже відомо, що у півфіналах буде лише один англієць (із цієї пари), а також три китайці.