Суперкамбек! Україна відіграла два м'ячі й здолала Косово у відборі ЧЄ U-17

Синьо-жовта збірна після невдалого дебюту матчу забила суперникам 4 м'ячі

Юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 р.н) вдало стартувала у першому кваліфікаційному раунді Євро-2025 U-17.

Підопічні Юрія Мороза виступають у групі 4 разом із Бельгією, Косово та Казахстаном. 9 жовтня українці в бельгійському Генку зустрічалися з командою Косова.

Початок зустрічі склався явно не на користь українців. Вже на 4-й хвилині Рін Ахметі вивів свою команду уперед (1:0), а ще за 8 хвилин Ліржон Абдуллаху подвоїв перевагу суперників (2:0).

Незважаючи на такий удар, українці не знітилися, і на 16-й хвилині Ярослав Милокост віддав на Дмитра Зудіна, і той змусив капітулювати кіпера суперників (1:2). А ще за 9 хвилин синьо-жовті вже були попереду. Спочатку той же Зудін асистував на Павла Люсіна, який зрівняв рахунок (2:2), а потім Зудін вивів збірну України вперед (3:2).

У другому таймі підопічні Юрія Мороза продовжували володіти ініціативою, і на 62-й хвилині Павло Люсін слідом за Дмитром Зудіним оформив дубль, встановивши кінцевий результат поєдинку - 4:2 на користь українців.

Наступний матч у кваліфікації Євро-2025 U-17 українці проведуть 12 жовтня проти збірної Казахстану.