Зіграно всі матчі першого туру чемпіонату України у Суперлізі

Очолюють турнірну таблицю команди з Городка та Житомира, які набрали по 9 очок

У Решетилівці Полтавської області завершились ігри першого туру чемпіонату України з волейболу у чоловічій Суперлізі, який ще раніше проходив у Городку Хмельницької області. Тепер усі команди провели по три матчі. Сьогодні відбулися два заключні поєдинки.

Особливий інтерес викликала зустріч господарів майданчика волейболістів «Решетилівки» та житомирського «Житичі-Полісся». До цього суперники здобули по дві перемоги і тепер хтось мав поступитися. Дуже впертою вийшла перша партія, де гості зуміли досягти успіху з мінімальною перевагою 27:29. Два інші сети підопічні Сергія Терейковського виграли значно легше: 20:25 та 16:25. У складі переможців 22 очки набрав Дмитро Шаповал, 12 - Ян Єрещенко.

У другому поєдинку неділі збірна України U-20 зустрічалася з «Буревісником-ШВСМ» і також перемогла у трьох партіях - 25:21, 25:20 та 25:22. В молодіжній команді відзначилися Едуард Штерик та Максим Свиридов - вони набрали по 12 очок, а також Денис Велецький - 11. У чернігівському колективі найкращим був Артем Алексєєнко - 15 очок.
Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Чоловіки

Перший тур. Решетилівка (Полтавська область)
6 жовтня
ВК «Решетилівка» (Полтавська область) - «Житичі-Полісся» (Житомир)

0:3 (27:29, 20:25, 16:25)
Збірна України U-20 - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:0 (25:21, 25:20, 25:22)

Турнірна таблиця чоловічої Суперліги після першого туру:

Матчі другого туру пройдуть у Городку 26 та 27 жовтня. А перед цим три українські клуби розпочнуть виступ у європейському Кубку Виклику.
Вже наступного тижня 9 жовтня в 1/32 фіналу «Епіцентр-Подоляни» на виїзді зіграє з естонським клубом «Пярну». Матч-відповідь пройде у польському місті Блоне 16 жовтня.

Два інші наші клуби вирішили обидва поєдинки провести на майданчиках суперників 16 та 17 жовтня. ВК «Решетилівка» вирушить на Фарерські острови, щоб двічі зустрітися з місцевою командою «Клаксвік», а житомирський «Житичі-Полісся» поїде до Естонії, де його суперником буде «Бігбанк» із Тарту.