Дубль граючого президента. Вінницька Нива перервала серію із 6 поразок

5 жовтня відбулися поєдинки 9-го туру Другої ліги чемпіонату України

5 жовтня відбулися поєдинки 9-го туру Другої ліги чемпіонату України.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Вінницька Нива перервала серію із 6 поразок поспіль, обігравши резервістів харківського Металіста 1925 (3:2).

Граючий президент вінницької команди Артур Загорулько зробив дубль і приніс «Ниві» першу перемогу за тривалий період.

На 87-й хвилині підопічні Костянтина Ярошенка зрівняли рахунок. Після передачі Кобцова м'яч до свого активу записав капітан Ниви Олександр Борячук (2:2). Цікаво, що його брат - екс-нападник Шахтаря Андрій Борячук - грає за першу клубну команду Металіста 1925.

Здавалося, гра завершиться внічию, але господарі вирвали перемогу. Після подачі із кутового від Кобцова скинув м'яч Борячук, а Загорулько своїм ударом приніс перемогу Ніві (3:2). Вінницька команда вперше за 7 турів набрала очки у Другій лізі.