Два українські тенісисти виграли по одному трофею на одному турнірі

Овчаренко завоював титул в одиночному розряді в Санта-Маргеріта-ді-Пулі, а Крутих – у парі

Українські тенісисти Олександр Овчаренко та Олексій Крутих здобули по одному трофею на ґрунтовому турнірі ITF M25 у Санта-Маргеріта-ді-Пулі (Італія).

Овчаренко став чемпіоном у одиночному розряді. У фіналі 22-річний українець, який посідає 418-те місце в рейтингу АТР, переграв Джанлуку Каденассо (Італія, ATP 552). Олександр 11-й раз у кар'єрі зіграв у фіналі турніру ITF у одиночному розряді та завоював п'ятий титул.

Крутих став переможцем 25-тисячника у парному розряді. 24-річний український тенісист в одному тандемі з греком Дімітрісом Сакелларідісом у фіналі переграв чехів Домініка Келловскі та Мартіна Крумича. Для Олексія це третій титул ITF у парному розряді, який провів п'ятий фінал.