Колишній гравець Шахтаря назвав перемогу Аталанти легкою прогулянкою

Юрій Вірт вважає, що тренери гірників помилились зі стартовим складом

Колишній гравець національної збірної України та «Шахтаря» Юрій Вірт ексклюзивно для Sport.ua розповів, чи стала дня нього несподіваною крупна поразка «гірників» у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів від італійської «Аталанти» - 0:3:

«Якщо відверто, то я так і не побачив, завдяки чому «Шахтар» міг дати бій «Аталанті». Гості переважали у всіх компонентах, передусім, в організації гри. Відчувалося, що в будь-який момент вони можуть додати. Для них поїздка до Гельзенкірхена стала легкою прогулянкою.

Цього разу тренерський штаб «гірників» не вгадав зі стартовим складом: випадали Грам, Педріньо, бракувало «чистого» нападника. А контролем м'яча на своїй половині поля гостей було не злякати. На що донеччани могли розраховувати, якщо за перші 45 хвилин не завдали жодного удару по воротах «Аталанти». Дещо сміливішими були номінальні господарі після перерви, коли рахунок став 0:3, проте у площину - жодного «пострілу». Тому розгром у Гельзенкірхені був закономірний.

Ба більше, «гірники» ще, як то кажуть, легко відскочили: рахунок взагалі міг бути ганебним».

Нагадаємо, що в наступному, третьому турі Ліги чемпіонів «Шахтар» 22 жовтня зіграє в гостях з «Арсеналом».

Раніше головний тренер гірників Маріно Пушич пояснив, чому «Шахтар» розгромно програв «Аталанті» у Лізі чемпіонів.