Великий скандал з гравцем Манчестер Сіті. Його заарештували за крадіжку

Іспанські ЗМІ розкрили подробиці інциденту

8 вересня цього року півзахисник «Манчестер Сіті» Матеус Нунес опинився в мадридській в'язниці після крадіжки, скоєної ним в одному з нічних клубів столиці Іспанії, і близько двадцяти днів все це приховувалося.

El Mundo пише, що 26-річного гравця збірної Португалії затримали рано-вранці 8 вересня на дискотеці La Riviera, а потім доправили до місцевого поліцейського відділку для допиту.

Нунес був заарештований після інциденту з 58-річним чоловіком у туалеті нічного клубу. Зірка «Манчестер Сіті» вкрав мобільний телефон у чоловіка після того, як той спробував сфотографувати його в туалеті.

Нунеса доправили до поліцейської дільниці в мадридському районі Аргансуела, а через кілька годин відпустили після втручання адвоката.

За даними джерела, Нунес, як очікується, постане перед судом щодо цього інциденту.

Нунес перейшов у «Манчестер Сіті» влітку 2023 року з «Вулверхемптона», який отримав 60 мільйонів євро як компенсацію за трансфер.

Павло Павленко Джерело: Mundo Deportivo
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Теніс | 07 сiчня 2026, 05:34 3

Поєдинок 1/16 фіналу відбудеться 7 січня о 09:00 за Києвом

Коментарі