Хет-трик Адеємі та 7 голів. Боруссія Д знищила Селтік в ЛЧ

Джмелі познущалися з чемпіонів Шотландії, матч закінчився з рахунком 7:1

Увечері 1 жовтня відбувся матч 2-го туру Ліги чемпіонів між дортмундською «Боруссією» та «Селтіком».

Гра пройшла на «Сігнал Ідуна Парк» в Дортмунді.

На початку матчу півзахисник джмелів Емре Джан з пенальті вивів свою команду вперед. Через 2 хвилини Дайзен Маеда зрівняв рахунок. На 11-й хвилині Карім Адеємі знову вивів «Боруссію» вперед. На 29-й хвилині Адеємі збільшив перевагу господарів. Під кінець першого тайму Серу Гірассі реалізував пенальті, а через 2 хвилини Адеємі оформив хет-трик. В середині другого тайму Серу Гірассі забив свій другий гол у ворота «Селтіка». На 79-й хвилині Фелікс Нмеча завершує розгром, зробивши рахунок 7:1.

Ліга чемпіонів. 2-й тур. 1 жовтня

Боруссія Дортмунд (Німеччина) - Селтік (Шотландія) - 7:1

Голи:
Джан, 7, Адеємі, 11, 29, 42, Гірассі, 40, 66, Нмеча 79 - Маеда, 9

Боруссія: Кобель, Коуту, (Бенсебаїні, 61), Антон, Шлоттербек, Ріерсон, Гросс, (Нмеча, 61), Джан, Адеємі, (Дюранвіль, 48), Брандт, (Баєр, 61), Байно-Гіттенс, Гірассі, (Забітцер, 70)

Селтік: Шмейхель, Тейлор, (Вальє, 46), Скейлс, Трасті, Джонстон, Бернарду, (Хатате, 46), Макгрегор, Енгельс, Маеда, Фурухасі, (Іда, 63), Кюн, (Хьон Джун, 63)

Попередження: Гросс, 32, Бенсебаїні, 90+3 - Шмейхель, 6, Хатате, 74