Стадіону Атлетіко загрожують санкції після інциденту в матчі з Реалом

«Метрополітано» можуть покарати

Мадридський «Атлетіко» може бути підданий частковому закриттю трибун на домашній арені клубу через поведінку фанатів у матчі 8-го туру Ла Ліги проти мадридського «Реала» (1:1).

Як відомо, у середині другого тайму зустріч на «Метрополітано» переривалася через те, що вболівальники почали кидати з трибун різні предмети у воротаря «галактікос» Тібо Куртуа. Пауза в поєдинку тривала 15 хвилин.

Повідомляється, що можливі санкції за подібне порушення норм передбачають проведення двох або трьох матчів із частковим закриттям трибун стадіону.

Джерело стверджує, що головний арбітр матчу «Атлетіко» - «Реал» Матео Бускетс Феррер докладно вказав у протоколі все, що відбувалося під час поєдинку.

Раніше повідомлялося, що «Атлетіко» виступив із заявою з приводу інциденту в матчі з «Реалом».

Юрій Остроумов Джерело: Marca