Черговий гол Довбика. Рома впустила перемогу над Атлетіком у Лізі Європи

Римляни в 1-му турі єврокубку зіграли внічию з іспанською командою з рахунком 1:1

26 вересня пройшов матч 1-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Рома та Атлетік.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Олімпіко у Римі. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український форвард римлян Артем Довбик вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 81-й хвилині на Ельдора Шомуродова.

Саме Довбик став автором єдиного голу Роми у цій зустрічі. Українець вразив ворота басків на 32-й хвилині після передачі Анхеліно. Для Артема це 3-й м'яч у футболці римлян та 1-й у єврокубках.

У Атлетіка на 85-й забив Айтор Паредес. Асист в Унаї Нуньєса.