Динамо зазнало 5-ї поразки поспіль у Лізі Європи на своєму полі

Безгольова домашня серія киян у ЛЄ досягла 478 хвилин

У матчі з «Лаціо» (0:3) «Динамо» встановило цілу низку українських антирекордів. Так кияни зазнали 5-ї поразки поспіль у Лізі Європи на своєму полі, побивши «рекорд», який належав «Ворсклі». Біло-сині продовжили домашню безгольову серію в ЛЄ до 478 хвилин і на 12 хвилин перевершили свій найгірший результат 15-річної давнини.

Ще одне власне «досягнення» динамівці оновили, не знаючи перемог у рідних стінах у Лізі Європи 8 ігор поспіль, а інший повторили, пропускаючи у ЛЄ 9 матчів поспіль. Крім того, кияни підняли планку двох особистих антирекордів, продовживши домашню серію з пропущеними голами у єврокубках до 10 матчів, а у Лізі Європи - до 8.

До речі, українські клуби обходяться без перемог у зустрічах із командами з Італії вже 14 ігор поспіль (4 нічиї та 10 поразок), а без голів - 571 хвилину.