Вилучення та скасований пенальті. Нічия Валенсії та перемога Севільї

Матчі пройшли 24 вересня о 20:00

Увечері 24 вересня відбулись два матчі 7-го туру Ла Ліги.

В першій грі «Валенсія» приймала «Осасуну» на стадіоні «Месталья».

Команди не змогли визначити переможця, гра закінчилась з рахунком 0:0. На 90+3 хвилині було призначено пенальті для господарів, однак після перегляду VAR арбітр скасував 11-метровий.

В паралельній грі «Севілья» змагалась проти «Вальядоліда» на «Естадіо Рамон Санчес Пісхуан».

В кінці першого тайму захисник господарів зрізав м'яч у сітку власних воріт. На початку другої половини матчу «Вальядоліду» вдалося зрівняти рахунок. Однак на 85-хвилині нападник господарів поставив крапку в цій зустрічі. Під кінець матчу захисник «Севільї» отримав друге попередження, чим достроково закінчив для себе гру.