Руслан БАБЕНКО: «Полісся рухається у правильному напрямку»

Хавбек «Полісся» – про матч із «ЛНЗ»

Півзахисник «Полісся» Руслан Бабенко поділився враженнями від матчу сьомого туру УПЛ проти «ЛНЗ» (нічия 1:1):

«Я вважаю, що нічию можна вважати для нас позитивним результатом. Ми показали дуже бойовий, як каже тренер: продуктивний футбол. Ми показали багато характеру в другому таймі, та й в першому таймі, вважаю, ми грали непогано, просто пропустили такий безглуздий гол і потім треба було відіграватися.

Показали характер. По другому таймові можу сказати, що рухаємось у правильному напрямкові.

Слухайте, увесь тиждень ми проговорювали, що навіть після пропущеного голу треба продовжувати грати за планом. У нас є своя гра, незважаючи на гру суперника, вважаю, що ми поліпшили наш напрямок після пропущеного голу.

Чи схоже це на матч проти «Вереса»? Ні в якому разі, адже не було в перших п'ятнадцять хвилин холодного душу такого, як був у минулому матчі. Повторюсь: ми рухаємось у правильному напрямку, було приємно, що нас так підтримували у другому таймі - це головне, значить, ми на це заслуговуємо».

Олег Дідух Джерело: ФК Полісся