«Сподіваюся, зможу з ним грати». Довбик оцінив матч Роми, в якому забив гол

Артем відзначив зв'язок із Пауло Дібалою, який також забив у грі Рома – Удінезе (3:0)

22 вересня відбувся матч 5-го туру Серії А між командами Рома та Удінезе. Поєдинок відбувся на стадіоні Олімпіко у Римі. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Український форвард Артем Довбик вийшов у стартовому складі вовків та забив гол на 19-й хвилині. Після завершення зустрічі українець прокоментував результат матчу:

«Дуже важливий результат для нас. Він був нам потрібен, щоби повернути впевненість. Мені довелося адаптуватися до нової ліги та нових захисників, які сильніші.

Грати з Дібалою - це чудово, у нас чудовий зв'язок, і я сподіваюся, що зможу знову багато грати з ним», - сказав Довбик.

Дібала також відзначився голом у поєдинку проти Удінезе. Аргентинець реалізував пенальті на 49-й хвилині.

Відеоогляд матчу Рома - Удінезе (3:0)