ВІДЕО. Розпочав розгром. Український гравець забив гол у чемпіонаті Польщі

Ракув впевнено переграв Заглембе 5:1, Владислав Кочергін відзначився на 10-й хвилині

22 вересня відбувся матч 9-го туру чемпіонату Польщі між командами Ракув та Заглембе.

Поєдинок відбувся на місцевому стадіоні у місті Ченстохова. Гра завершилась із рахунком 5:1 на користь господарів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Український хавбек Ракува Владислав Кочергін вийшов на поле у ​​стартовому складі та відіграв 87 хвилин.

На 10-й українець забив гол. Для Кочергіна це друга гольова дія в поточному сезоні. У попередньому турі він дав дивний асист.

Усього на рахунку Кочергіна 21 забитий м'яч та 9 гольових передач у футболці Ракува.

Після 9 турів Ракув посідає 3-тє місце у таблиці чемпіонату Польщі з 17 очками. У Заглембе 8 пунктів та 18-та позиція.