Арне Слот поділився своїми враженнями від зіркового форварда Ліверпуля

Коуч мерсисайдців – про Дарвіна Нуньєса

21-го вересня відбувся матч 5-го туру АПЛ між «Ліверпулем» та «Борнмутом» (3:0). Головний тренер переможців Арне Слот прокоментував гру уругвайського нападника Дарвіна Нуньєса:

«Сподіваємось, що ми додамо йому голи в гру, це те, що потрібно від нападника... але сьогодні він відіграв на хорошому рівні.

У нас багато хороших гравців, велика конкуренція, і поки вони продовжують грати на хорошому рівні, це дуже добре для мене».

У матчі проти «Борнмута» Нуньєс відзначився забитим голом на 37-й хвилині. Після чого відправився на заміну на 72-й хвилині зустрічі.

Уругвайський форвард перейшов до «Ліверпуля» з «Бенфіки» влітку 2022 року за 85 мільйонів євро. Веб-портал Transfermarkt оцінює трансферну вартість 25-річного форварда у 70 мільйонів євро.

У сезоні 2023/24 Нуньєс провів за «Ліверпуль» в АПЛ 36 матчів, в яких забив 11 голів та віддав 8 гольових передач.

Іван Распутін Джерело: Фабріціо Романо