Повернення Кривцова, Мессі не допоміг. Інтер Майамі впустив перемогу в MLS

Гра завершилася з рахунком 2:2, українець відіграв 80 хвилин, Мессі вийшов на 68-й

У ніч на 19 вересня відбувся матч чергового туру Major League Soccer (MLS) між командами Атланта та Інтер Майамі.

Поєдинок відбувся на стадіоні Мерседес-Бенц в Атланті. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

За чапель голами відзначилися Давид Руїс та Леонардо Кампана, а у господарів м'ячі оформили Саба Лобжанідзе та Алєксєй Міранчук.

Український захисник клубу Девіда Бекхема Сергій Кривцов вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 80-й. Для українця це був перший вихід у старті з 18 липня. Тоді Сергій отримав травму у поєдинку проти Торонто.

Ліонель Мессі та Луїс Суарес у грі з Атлантою залишилися на лаві запасних і вийшли на поле на 68-й та 80-й хвилинах відповідно.

Після 29 зіграних матчів Інтер Майамі посідає перше місце у Східній конференції із 63 очками. У Атланти 32 пункти і 11-й рядок.

MLS. 18-19 вересня

Голи: Лобжанідзе, 56, Міранчук, 84 - Руїс, 29, Кампана, 59

ГОЛ! 0:1 Руїс, 29 хв.

ГОЛ! 1:1 Лобжанідзе, 56 хв.

ГОЛ! 1:2 Кампана, 59 хв.

ГОЛ! 2:2 Міранчук, 84 хв.