Українець привіз пенальті. Шотландський Селтік розгромив Слован Братислава

У гостей 76 хвилин зіграв український півзахисник Данило Ігнатенко

Увечері 18 вересня відбулися матчі 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Шотландський Селтік розгромив Слован із Братислави (5:1)

У гостей 76 хвилин зіграв український півзахисник Данило Ігнатенко, після чого його замінили.

Він запам'ятався тим, що на 56-й хвилині вибиваючи м'яч влучив по нозі суперника і привіз пенальті у ворота своєї команди - рахунок став 0:3.

Ліга чемпіонів. 1-й тур, 18 вересня

Селтік (Шотландія) - Слован Братислава (Словаччина) - 5:1

Голи: Скейлс, 17, Фурухасі, 47, Енгельс, 56 (пен), Маєда, 70, Іда, 87 - Віммер, 61

Селтік: Шмейхель, Тейлор, Скейлз, Картер-Вікерс (Трасті, 85), Джонстон (Ралстон, 77), Хатате (Паулу Бернарду, 77), Макгрегор, Енгельс, Маеда, Фурухасі (Іда, 78), Кюн (Форрест, 71).

Слован: Такач, Віммер, Байрич, Кашія, Блекмен, Ігнатенко (Саввідіс, 76), Куцка (Гайдош, 85), Вайсс (Мак, 77), Толіч, Барсегян (Марцеллі, 77), Стрелець (Метсоко, 85).

Попередження: Вайсс (18), Джонстон (22), Віммер (22), Толіч (26), Картер-Вікерс (80).

Видео голів та огляд матчу

Микола Степанов Sport.ua
По темі:

Футбол | 27 вересня 2024, 03:41 0

26 вересня римляни зіграли внічию з Атлетік Більбао (1:1) у 1-му турі Ліги Європи