Українки Сердюк та Романюк виграли турнір з пляжного волейболу у Варшаві

Інна Махно та Софія Рилова посіли підсумкове 4-те місце

Українки Єва Сердюк та Дар'я Романюк стяли переможницями турніру з пляжного волейболу серії Beach World Tour, що пройшов у Варшаві, столиці Польщі.

За Україну виступали два дуети: Інна Махно / Софія Рилова (3-й номер посіву) та Єва Сердюк / Дар'я Романюк (7-й номер посіву).

Українські пари виграли групи та дійшли до півфіналу, де зустрілися між собою. Чемпіонки світу U-19 Єва Сердюк та Дар'я Романюк здобули перемогу (21:19, 21:15), а потім у фіналі здолали господарок змагань з Польщі (21:12, 21:14).

Інна Махно та Софія Рилова посіли підсумкове 4-те місце, програвши бронзовий фінал суперницям з Литви (17:21, 21:17, 12:15).