Турченко і Близнюк зіграють у груповому етапі гандбольної Європейської ліги

Французький «Лімож» та чеська «Карвіна» пройшли кваліфікацію

Минулого вікенду, 6-8 вересня, відбулися матчі-відповіді кваліфікації гандбольної Європейської ліги EHF.

Французький «Лімож», у якому грає український лівий напівсередній Ігор Турченко, у домашньому матчі проти словенського «Трімо» відіграв відставання у чотири м'ячі після першої зустрічі. При чому впоралися із цим завданням французи ще в першому таймі - на перерву вони пішли з перевагою у шість м'ячів. А у другому таймі довели перевагу до підсумкових 11 м'ячів. Турченко закинув п'ять м'ячів і став одним із найкращих снайперів своєї команди.

У чеської «Карвіни», куди влітку перейшов український правий напівсередній Ілля Близнюк, у гостьовому матчі проти боснійського «Ізвиджача» завдання було простішим - після домашньої зустрічі вони мали перевагу в 11 м'ячів. Господарі, одразу захопили ініціативу, контролювали гру та виграли її з різницею у шість м'ячів і до групового етапу вийшла «Карвіна». Близнюк закинув у ворота суперників три м'ячі та заробив одне двохвилинне вилучення.

Європейська ліга EHF 2024/25, кваліфікація, матчі-відповіді

6-8 вересня

Лімож (Франція) - Трімо (Словенія) - 35:24 (17:11) (Перший матч - 28:32)

Лімож: Славич, Іва - Огандо (6), Юсуф, Турченко, Хрстич, Єх'я ель Дераа (по 5), Кусан (4), Кервадец (2), Токіч, Аскуе, Варела (по 1), Гійом, Ньєто, Тюїє , Петі.

Тримо: Лесяк, Херцег - Крешич (5), Піпп, Котар, Миклавець (по 3), Соршак, Грімшек, Грбич (по 2), Вишчек, Юречіч, Нещич (по 1), Дідович, Латкович, Гучек, Цингесар.

Ізвіджач (Боснія-Герцеговина) - Карвіна (Чехія) - 32:26 (19:13) (Перший матч - 22:33)

Ізвиджач: Сульєвич, Аліходжич - Одак (10), Вукшич (7), Бебек (5), Лукенда, Севіч, Сехінович, Сараванья (по 2), Цешко, Катич (по 1), Любич, Шимич, Бубало, Семіч, Пурич .

Карвіна: Мокрош, Вой. Коштялек - Патзел, Солак (по 5), Близнюк, Харабіш, Скаліцкі, Нантл (по 3), Прашивка (2), Ужек, Широки (по 1), Вац. Коштялек, Кржистек, Байєр, Франц.

Марітіму (Португалія) - Юстад (Швеція) - 35:33 (15:16) (Перший матч - 31:39)

Гранольєрс (Іспанія) - Крістіанстад (Швеція) - 30:28 (15:15) (Перший матч - 32:29)

Елверум (Норвегія) - Мельзунген (Німеччина) - 31:36 (16:17) (Перший матч - 23:28)

Амікітія-Цюріх (Швейцарія) - Крінс-Люцерн (Швейцарія) - 38:34 (16:18) (Перший матч - 31:37)

Спачва (Хорватія) - Валюр (Ісландія) - 32:24 (19:10) (Перший матч - 25:34)

Гуммерсбах (Німеччина) - Морс-Ті (Данія) - 39:30 (20:16) (Перший матч - 35:22)

Ференцварош (Угорщина) - Б'єррінгбро-Сількеборг (Данія) - 34:32 (16:18) (Перший матч - 27:45)

Адемар (Іспанія) - АВС (Португалія) - 31:27 (15:12) (Перший матч - 21:23)