Ексфорвард Реала оцінив бомбардирські перспективи Мбаппе в клубі

Предраг Міятович – про перші голи француза в Ла Лізі

Колишній нападник мадридського «Реала» Предраг Міятович дав оцінку дублю французького нападника Кіліана Мбаппе в матчі з «Бетісом» (2:0).

«Мбаппе провів дуже хорошу гру, забивши два важливі голи за Мадрид. Гра ставала кращою з плином часу, тому що в першому таймі [«Реал»] грав слабко, доволі боязко. Потім, на останніх хвилинах першого тайму і в другому, «Реал» був дуже хороший.

Кіліан був дуже енергійним, показав велике бажання. У певні моменти матчу він був схвильований. Але, зробивши дубль, він відкрив рахунок своїм голам, і ми напевно побачимо ще багато м'ячів від цього хлопця.

Він - справжній бомбардир, він - чудовий футболіст, він заб'є тридцять голів [за сезон] або більше. Для мене це абсолютно очевидно. Можливо, він заб'є 35, 40 або 25 голів, ми не знаємо. Але ми знаємо, що гравці, які забивають понад 30 голів, приносять багато очок.

Після Кріштіану [Роналду] і Мессі у нас не було гравця, який забивав би так багато голів», - заявив 55-річний Міятович.

Раніше Карло Анчелотті дав оцінку вчинку Вінісіуса Жуніора щодо Мбаппе.

Юрій Остроумов Джерело: Cadena Ser